XXIII Biegi Oleckie i Olimpiada Lekkoatletyczna. Wyniki
Komunikaty sportowe MOSiR w Olecku
XXIII Biegi Oleckie
27.09.2014r. (sobota), godz. 10:00, Stadion Miejski w Olecku. Organizator: MOSiR Olecko. Sędzia główny: Paweł Maksimowicz, Sędzia startowy: Robert Markowski
Wyniki rywalizacji:
Dziewczęta – 500 m (rocznik 2007-2006 – klasy I-II SP):
-
Magdalena Kuczyńska SP1 Olecko
-
Kornelia Kniza SP Świętajno
-
Zuzanna Sędzicka SP 1 Olecko
-
Julia Waszkiewicz SP Gąski
-
Agata Frydryk SP 1 Olecko
-
Aleksandra Chmielewska SP 1 Olecko
-
Izabela Dzierżyk SP Gąski
-
Oliwia Golub SP Gąski
-
Marta Chołod SP 1 Olecko
-
Karolina Ciszewska SP 1 Olecko
-
Wiktoria Karaś SP 4 Olecko
-
Nikola Tatarczuk SP Gąski
-
Daria Bartnik SP 1 Olecko
-
Aleksandra Kownacka SP 1 Olecko
-
Natalia Sadłowska SP 1 Olecko
-
Nina Radomska SP Sokółki
-
Nikola Drobiszewska SP 1 Olecko
-
Magdalena Żukowska SP 1 Olecko
-
Rozalia Mikielska SP 4 Olecko
-
Amelia Brodowska SP 1 Olecko
-
Wiktoria Jewdokimow SP 1 Olecko
-
Ada Adamska SP 1 Olecko
-
Amelia Witkowska SP 4 Olecko
-
Marianna Jeżewska SP 1 Olecko
-
Lena Matyszewska SP 1 Olecko
Chłopcy – 500 m (rocznik 2007-2006 – klasy I-II SP)
-
Jan Maksimowicz SP 4 Olecko
-
Kornel Romotowski SP 4 Olecko
-
Przemysław Gliński SP Cimochy
-
Radosław Burba SP Gąski
-
Tymon Ciechanowski SP 1 Olecko
-
Kornel Kasprzyk SP 4 Olecko
-
Kamil Gryko SP 1 Olecko
-
Filip Arodź SP Cimochy
-
Dominik Piotrowski SP 4 Olecko
-
Gracjan Maj SP 1 Olecko
-
Mikołaj Rudowicz SP 1 Olecko
-
Antoni Witkowski SP 1 Olecko
-
Jakub Kacprzyk SP Świętajno
-
Jakub Jankowski SP 1 Olecko
-
Dawid Drobiszewski SP Cimochy
-
Jakub Sawicki SP 4 Olecko
-
Piotr Jurczyk SP Gąski
-
Mateusz Żukowski SP 4 Olecko
-
Dawide De Sena SP 1 Olecko
-
Rafał Życzkowski SP 1 Olecko
-
Dominik Suchocki SP 4 Olecko
-
Bartosz Stachelek SP 1 Olecko
-
Jakub Miłowicki SP Gąski
-
Wiktor Radomski SP Sokółki
-
Gabriel Bartkowiak SP 1 Olecko
-
Piotr Saliński SP 1 Olecko
-
Antoni Miszczak SP 4 Olecko
-
Jakub Naruszewicz SP 1 Olecko
-
Gabriel Olechnowicz SP 4 Olecko
-
Krzysztof Skorupski SP 4 Olecko
-
Patryk Żukowski SP 1 Olecko
-
Kacper Potrykus SP 1 Olecko
-
Jan Omilian SP 1 Olecko
-
Bartosz Gierak SP 1 Olecko
-
Bartosz Truchan SP 4 Olecko
-
Filip Daniłowicz SP 1 Olecko
-
Szymon Nietubyć SP 4 Olecko
-
Mateusz Truchel SP Gąski
-
Antoni Orzechowski SP 1 Olecko
-
Hubert Warsiewicz SP Gąski
-
Michał Warsiewicz SP Gąski
-
Bartek Wrochniak SP Gąski
-
Olaf Rynkiewicz SP 1 Olecko
-
Mateusz Kościecha SP 1 Olecko
-
Oskar Perlowski SP 1 Olecko
-
Patryk Burzyński SP 1 Olecko
Dziewczęta – 500 m (rocznik 2005-2004 – klasy III-IV SP)
-
Maja Bagieńska SP 1 Olecko
-
Rozalia Piotrowska SP 4 Olecko
-
Weronika Drażba SP 4 Olecko
-
Daria Dźwilewska SP 3 Olecko
-
Julia Dzierżyk SP Gąski
-
Natalia Barszczewska SP Gąski
-
Klaudia Jackiewicz SP 3 Olecko
-
Wiktoria Golub SP Gąski
-
Oliwia Gryniewicz SP Świętajno
-
Kinga Czerwińska SP 3 Olecko
-
Daria Kijewska SP Sokółki
-
Gabriela Sokołowska SP 4 Olecko
-
Aleksandra Rudzińska SP 3 Olecko
-
Izabela Jachimowicz SP 1 Olecko
-
Marlena Kempista SP 1 Olecko
-
Magdalena Milewska SP 4 Olecko
-
Julia Dębowska SP Świętajno
-
Maja Jeżewska SP Gąski
-
Wiktoria Zysk SP Cichy
-
Klaudia Kalinowska SP Gąski
-
Natalia Rant SP 3 Olecko
-
Amelia Ropel SP 4 Olecko
-
Rebeka Kasprzak SP 4 Olecko
-
Miriam Kotnarowska SP 1 Olecko
-
Nikola Szrajbert SP 1 Olecko
-
Karina Judyta Leonarczyk SP 1 Olecko
-
Wiktoria Leszczyńska SP 4 Olecko
-
Martyna Kasprzyk SP 4 Olecko
-
Gabriela Stępniak SP 1 Olecko
-
Ola Sędzicka SP 1 Olecko
-
Katarzyna Dzierżyk SP Gąski
-
Żaneta Kamińska SP 1 Olecko
-
Aleksandra Kuczyńska SP 1 Olecko
Chłopcy – 500 m (rocznik 2005-2004 – klasy III-IV SP)
-
Marek Nowakowski SP 3 Olecko
-
Kacper Dobrzycki SP Cichy
-
Kacper Stawicki SP 4 Olecko
-
Jakub Gościewski SP 4 Olecko
-
Adrian Dreszliński SP 3 Olecko
-
Hubert Dziewulski SP Kowale Oleckie
-
Tomasz Żukowski SP Cimochy
-
Jan Ospital SP Sokółki
-
Jakub Kłoczko SP Cimochy
-
Bartosz Gdak SP 3 Olecko
-
Kamil Szargiej SP 1 Olecko
-
Aleksander Zawistowski SP 1 Olecko
-
Filip Rubin SP 4 Olecko
-
Bartosz Prusko SP 3 Olecko
-
Jakub Sawicki SP Świętajno
-
Damian Dzierżyk SP Gąski
-
Michał Olszewski SP 1 Olecko
-
Michał Arodź SP Cimochy
-
Mateusz Domel SP 4 Olecko
-
Paweł Arodź SP Cimochy
-
Kacper Kaczanowski SP Gąski
-
Eryk Czaplejewicz SP 4 Olecko
-
Filip Krawczyk SP 4 Olecko
-
Alan Salwa SP Świętajno
-
Mateusz Megiel SP 4 Olecko
-
Kacper Bokuniewicz SP Cimochy
-
Rafał Sadkowski SP Gąski
-
Bartosz Sokołowski SP 4 Olecko
-
Kacper Zaręba SP Gąski
-
Adam Sadkowski SP Gąski
-
Igor Wieloch SP Gąski
-
Filip Witusik SP 1 Olecko
-
Maciej Głowicki SP Gąski
-
Dawid Suchocki SP 4 Olecko
-
Filip Rubin SP 4 Olecko
-
Igor Stankiewicz SP Cichy
-
Jakub Domin SP 1 Olecko
-
Szymon Rutkowski SP 4 Olecko
-
Gabriel Bogdan SP Gąski
-
Dawid Rembeliński SP Gąski
-
Piotr Gabriel SP 1 Olecko
-
Tomasz Krzyżak SP Gąski
-
Dominik Puczyk SP 1 Olecko
Dziewczęta – 900 m (rocznik 2003-2002 – klasy V-VI SP)
-
Karolina Jasińska SP 3 Olecko
-
Karina Bernecka SP Cimochy
-
Julia Czarniecka SP 3 Olecko
-
Laura Gajdzińska SP Świętajno
-
Kaja Selwocka SP 4 Olecko
-
Julia Barszczewska SP Gąski
-
Kinga Dobrzycka SP Cichy
-
Melania Reszuta SP 3 Olecko
-
Dominika Stasiak SP 4 Olecko
-
Angelika Oleszczuk SP 3 Olecko
-
Agnieszka Świerzbin SP 3 Olecko
-
Aleksandra Niemotko SP Świętajno
-
Magda Sokalska SP Gąski
-
Julia Żukowska SP 4 Olecko
-
Aleksandra Kacprzyk SP Świętajno
-
Gabriela Góralczyk SP 1 Olecko
-
Magda Grabek SP 3 Olecko
-
Kinga Kraszniewska SP 1 Olecko
-
Aleksandra Lachowicz SP 3 Olecko
-
Anna Ponikiewska SP 3 Olecko
-
Zuzanna Kieczen SP 3 Olecko
-
Dominika Wojciechowska SP 3 Olecko
-
Natalia Chołod SP 1 Olecko
-
Nikola Giedrojć SP Stożne
-
Irmina Dębowska SP 1 Olecko
-
Zuzanna Jachimowicz SP 1 Olecko
-
Karolina Jasińska SP Gąski
-
Daria Zaręba SP Gąski
-
Weronika Maj SP 1 Olecko
-
Magdalena Żylińska SP 3 Olecko
-
Nadia Szyłkiewicz SP 1 Olecko
-
Aleksandra Iwanicka SP Cichy
-
Martyna Oszkuło SP Gąski
-
Weronika Karłowicz SP Gąski
-
Ewa Surażyńska SP Gąski
-
Julita Nowakowska SP Cichy
-
Martyna Burzycka SP Świętajno
-
Oliwia Wiszniewska SP Świętajno
-
Natalia Bielecka SP Gąski
Chłopcy – 900 m (rocznik 2003-2002 – klasy V-VI SP)
-
Sebastian Stawicki SP 4 Olecko
-
Damian Zaręba SP Gąski
-
Wojciech Tomczyk SP 3 Olecko
-
Jakub Luberecki SP Gąski
-
Wojciech Pawłowski SP 3 Olecko
-
Kacper Murawski SP 4 Olecko
-
Andrzej Żukowski SP Cimochy
-
Wojciech Kukliński SP 3 Olecko
-
Bartosz Wargawa SP Sokółki
-
Damian Szargiej SP 1 Olecko
-
Jakub Prusko SP 3 Olecko
-
Norbert Kapicki SP Stożne
-
Emilian Kowalewski SP 4 Olecko
-
Jakub Skup SP 4 Olecko
-
Artur Hermanowicz SP Cichy
-
Piotr Racis SP 3 Olecko
-
Krzysztof Bielawski SP 3 Olecko
-
Sebastian Zaręba SP Gąski
-
Tomasz Baudabusz SP 3 Olecko
-
Miłosz Zackiewicz SP 1 Olecko
-
Aleksander Krajewski SP 1 Olecko
-
Hubert Majewski SP Gąski
-
Piotr Pachucki SP Świętajno
-
Maciej Truchel SP Gąski
-
Dawid Góralczyk SP 3 Olecko
-
Norbert Gałażyn SP 4 Olecko
-
Hubert Waluś SP 1 Olecko
Dziewczęta – 1 mila (rocznik 2001-1999 – klasy I-III SG)
-
Wiktoria Murzyn Gimnazjum Kijewo
-
Ewa Zysk Gimnazjum Sokółki
-
Anna Skorupska Gimnazjum Kowale Oleckie
-
Alicja Pietruch Gimnazjum 2 Olecko
-
Aleksandra Gajda Gimnazjum 2 Olecko
-
Sylwia Sadłowska Gimnazjum 2 Olecko
-
Gabriela Jeglińska Gimnazjum 2 Olecko
-
Hanna Kozłowska Gimnazjum 2 Olecko
-
Martyna Dębowska Gimnazjum 2 Olecko
-
Anna Omilian Gimnazjum 2 Olecko
-
Wioletta Rybczyńska Gimnazjum 2 Olecko
-
Małgorzata Ankieniec Gimnazjum 2 Olecko
-
Julia Łapucka Gimnazjum 2 Olecko
-
Gabrysia Olszewska Gimnazjum 2 Olecko
-
Bianka Dąbek Gimnazjum 2 Olecko
-
Sara Szrajbert Gimnazjum 2 Olecko
Chłopcy – 1 mila (rocznik 2001-1999 – klasy I-III SG)
-
Karol Wójcik Gimnazjum Kijewo
-
Maciej Nikielec Gimnazjum 1 Olecko
-
Mirosław Sokalski Gimnazjum Kijewo
-
Jakub Murzyn Gimnazjum Kijewo
-
Michał Polakowski Gimnazjum 2 Olecko
-
Michał Piekielniak Gimnazjum Kijewo
-
Dominik Grelak Gimnazjum 2 Olecko
-
Hubert Jankowski Gimnazjum 2 Olecko
-
Filip Grudziński Gimnazjum 2 Olecko
-
Marcin Nawrocki Gimnazjum 2 Olecko
-
Marcel Kalinowski ZS STO Olecko
-
Piotr Siemaszko ZS STO Olecko
-
Maciej Kowalewski Gimnazjum 2 Olecko
-
Karol Jasiński Gimnazjum 2 Olecko
-
Jakub Chudy ZS STO Olecko
-
Kacper Kalejta Gimnazjum 2 Olecko
-
Tomasz Baranowski Gimnazjum 2 Olecko
-
Radosław Świacki Gimnazjum Świętajno
-
Łukasz Grygieńć Gimnazjum Sokółki
-
Maciej Topolski Gimnazjum 2 Olecko
-
Kamil Juchniewicz SP 4 Olecko
Chłopcy – 3000 m (rocznik 1998-1996 – klasy I-III SPG)
-
Tomasz Barszczewski ZST Olecko
-
Maciej Maruszak “Olecko Biega”
-
Konrad Sokalski ZST Olecko
-
Patryk Maksimowicz
Kobiety – 3000 m OPEN
-
Agnieszka Omilian “Olecko Biega”
-
Anna Szpunar “Olecko Biega”
-
Marta Bielenica
-
Marzena Jasińska “Olecko Biega”
-
Marta Witkowska “Olecko Biega”
-
Ewa Muster-Drażba “Olecko Biega”
-
Magdalena Modzelewska
Mężczyźni – 3000 m OPEN
-
Adrian Marcinkiewicz “Olimpijczyk” Olecko
-
Wojciech Sosnowski “Olecko Biega”
-
Tomasz Kownacki “Olecko Biega”
-
Wojciech Jegliński “Olecko Biega”
Trzech pierwszych zawodników w każdym biegu otrzymało pamiątkowe dyplomy i medale oraz słodki upominek, wszyscy startujący otrzymali dyplom uczestnictwa. W zawodach uczestniczyło 265 zawodników i zawodniczek.
OLIMPIADA LEKKOATLETYCZNA “SPORT BEZ GRANIC”. Hala LEGA OLECKO, 22.09.2014.
Konkurencje sportowe rozgrywane podczas Olimpiady: bieg na 60 metrów, skok w dal z miejsca, skok w wzwyż, rzut piłką lekarską w tył przez głowę – w kategorii dziewcząt i chłopców.
Projekt “SPORT I TURYSTYKA BEZ GRANIC – wzmacnianie partnerskiej współpracy gmin” wdrażany jest w ramach Programu Współpracy Transgranicznej “Litwa-Polska”, który ma na celu wspieranie zrównoważonego rozwoju obszaru przygranicznego Litwy i Polski, poprzez podniesienie ekonomicznej, społecznej i terytorialnej spójności.
Program jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa.
Sędzia główny – Stanisław Krzywicki
Bieg 60 m dziewczęta (pomiar elektroniczny)
1. Ieva Gimzevskaite (Kazlu Ruda – Litwa) – finał A – 8,98
2. Kristina Matjosaityte (Kauno – Litwa) – finał A – 9,53
3. Simona Sprainaityte (Kazlu Ruda – Litwa) – finał A – 9,55
4. Karolina Jaińska (Gimn. 2 Olecko) – finał A – 9,74
5. Lupekyte Viktoria (Mariampole – Litwa) – finał B – 9,70
6. Kamila Szulińska (Gimn 2 Olecko) – finał B – 9,78
7. Julia Łapucka 9Gimn 2 Olecko) – finał B – 9,90
8. Klaudia Zubowicz (ZS Gimn 1 Olecko) – finał B – 9,96
9. Adrijana Ramonaite (Kazlu Ruda – Litwa)
10. Ola Iwanowska (Gimn 2 Olecko)
11. Brigita Mackeviciute (Kazlu Ruda )
12. Dominka Miezianko (ZS Gimn 1 Olecko)
13. Donata Zelvyte (Kybartai – Litwa)
14. Egle Krisciunaite (Kybartai – Litwa)
15. Eliza Supronmowicz (Gimn 2 Olecko)
16. Emilia Jasińska (Gimn 2 Olecko)
17. Emilia Wydra (ZS Gimn 1 Olecko)
18. Erika Levendrauskaite (Kybartai – Litwa)
19. Gabriela Olszewska (Gimn 2 Olecko)
20. Goda Sorokaite (Vibalio – Litwa)
21. Greta Matuseviciute (Kazlu Ruda – Litwa)
22. Greta Mazekaite (Kybartai – Litwa)
23. Joanna Węgiel (ZS Gimn 1 Olecko)
24. Kamila Jankowska (Gimn 2 Olecko)
25. Karolina Jablonskyte (Kybartai – Litwa)
26. Karolina Sapiega (Gimn 2 Olecko)
27. Katarzyna Topór (Gimn Kijewo)
28. Klaudia Matyszczyk (Gimn 2 Olecko)
29. Magda Pazdyga (Gimn Judziki)
30. Małgorzata Ankianiec (Gimn 2 Olecko)
31. Martyna Piekielniak (Gimn Kijewo)
32. Skaiste Navickaite (Kybartai – Litwa)
33. Ugne Racylaite (Kybartai – Litwa)
34. Viktoria Bendoraviciute (Kybartai – Litwa)
35. Weronika Karczewska (ZS Gimn 1 Olecko)
36. Weronika Ludyńska (ZS Gimn 1 Olecko)
37. Weronika Miłowicka (Gimn Kijewo)
38. Wiktoria Murzyn (Gimn Kijewo)
39. Asta Bendziute (Kybertai – Litwa )
40. Jone Labutyte (Kybertai – Litwa)
Bieg 60 m chłopcy ( pomiar elektroniczny)
1. Edvinas Arciskevicius (Kazlu Ruda – Litwa ) – finał A – 7,85
2. Przemysław Przemielewski (Gimn 2 Olecko) – finał A – 8,37
3. Sebastian Jarz ębowicz (ZS Gimn1 Olecko) – finał A – 8,40
4. Liutauras Zebrauskas (Kazlu Ruda – Litwa) – finał A – 10,31
5. Hubert Jaroni (Gimn Babki Oleckie) – finał B – 8,51
6. Patryk Stasiak (ZS Gimn 1 Olecko) – finał B – 8,53
7. Sebastian Selwocki (ZS Gimn 1 Olecko) – finał B – 8,72
8. Maciej Nikielec (ZS Gimn 1 Olecko) – finał B – 9,07
9. Adamas Vieraitis (Virbalis – Litwa)
10. Aivaras Kapacinskas (Kybertai – Litwa)
11. Arminas Zinevicius (Kazlu Ruda – Litwa)
12. Bartosz Biszewski (Gimn 2 Olecko)
13. Damian Fiedorowicz (ZS Gimn 1 Olecko
14. Dorian Sadkowski (Gimn Babki Oleckie)
15. Matas Ramanauskas (Kazlu Ruda – Litwa)
16. Evaldas Ansimavacius (Kybartai – Litwa)
17. Gintautas Stalioraitis – Litwa)
18. Hubert Jankowski ( Gimn 2 Olecko)
19. Ignas Kalius (Alvitas – Litwa)
20. Ignas Kerusauskas (Kybartai – Litwa)
21. Jakub Jasiński (Gimn 2 Olecko)
22. Jakub Kozłowski (Gimn 2 Olecko)
23. Jakub Murzyn (Gimn Kijewo)
24. Jakub Reut (Gimn 2 Olecko)
25. Jakub Złotnik (Gimn 2 Olecko)
26. Jarosław Zgiet (Gimn Judziki)
27. Jonas Jasulevicius (Vilkaviskis – Litwa)
28. Jonas vaitkus (Vilkaviskis – Litwa)
29. Kacper Domolewski (Gimn 2 Olecko)
30. Kacper Korotko (Gimn Judziki)
31. Klaudiusz Bystrzycki (Gimn 2 Olecko)
32. Linas Buragas (Kazlu Ruda – Litwa)
33. Lukas Dumbiauskas (Kybartai – Litwa)
34. Lukas Stankevicius (Kazlu Ruda – Litwa)
35. Lukas Vaicaitis (Kybartai – Litwa)
36. Marcin Godlewski (Gimn 2 Olecko)
37. Mateusz Laszkowski (Gimn Babki Oleckie)
38. Mateusz Piaścik (Gimn Kijewo)
39. Mateusz Wernik (Gimn Judziki)
40. Michał Naruszewicz (Gimn Kijewo)
41. Michał Radzewicz (Gimn 2 Olecko)
42. Mieszko Terlecki (Gimn 2 Olecko)
43. Piotr Turowski (Gimn 2 Olecko)
44. Piotr Wiktorzak (Gimn 2 Olecko)
45. Jańczuk Marcin (ZS Gimn 1 Oleckmo)
46. Bielskus Marijus (Kazlu Ruda – Litwa)
47. Michał Milewski (Gimn 2 Olecko)
Skok wzwyż dziewcząt
1. Martyna Sobczak (Gimn 2 Olecko) – 115 cm
2. Alicja Pietruczauk (gimn 2 Olecko) – 112
3. Aleksandra Szczech (gimn 2 Olecko) – 105
Skok wzwyż chłopców
1. Marek Konopko (Gimn 2 Olecko) – 138 cm
2. Jarosław Zgiet (Gimn Judziki) – 135
3. Hubert Jaroni (Gimn Babki Oleckie) – 135
4. Mateusz Piascik (Gimn Kijewo) – 130
5. Michał Naruszewicz (Gimn Kijewo) – 130
6. Paulius Liozauces (Kybertai -Litwa) – 130
7. Michał Złotnik (Gimn 2 Olecko) – 125
8. Matas Cesnavicius (Kazlu Ruda ) – 125
9. Mykolas Vidziubinas (Kybartai – Litwa) – 125
10. Deividas Raulinaitis (Kybertai – Litwa) – 120
11. Damian Krynicki (Gimn Babki Oleckie) – 120
12. Rokas Laukaitis (Kybartai – Litwa) – 120
13. Michał Milewski (Gimn 2 Olecko) – 120
14. Tadas Rackivickas (Kybartai – Litwa) – 0
15. Lukas Vaicaitis (Kybartai – Litwa) – 0
16. Evaldas Anisihnavicis (Kybartai – Litwa) – 0
17. Mateusz Wernik (Gimn Judziki) – 0
18. Kacper Kalejta (Gimn 2 Olecko) – 0
19. Kacper Dors (Gimn 2 Olecko) – 0
20. Jakub Krzykwa (Gimn 2 Olecko) – 0
21. Jakub Grzymkowski (Gimn 2 Olecko) – 0
22. Jacek Gawryś (Gimn Babki Oleckie) – 0
Skok w dal z miejsca dziewcząt,
1. Iewa Gimżevskyte (Kazlu Ruda – Litwa) – 209 cm
2. Greta Matuseviciuye (Kazlu Ruda – Litwa) – 200
3. Klaudia Kapuścińska (Gimn 2 Olecko) – 196
4. Kristina Matjosaityte (Kauno – Litwa) – 194
5. Adrijana Ramonaite (Kazlu Ruda – Litwa) – 180
6. Erika Levendrauskaite (Kybertai – Litwa) – 176
7. Katarzyna Topór (Gimn Kijewo) – 174
8. Martyna Kapuścińska (Gimn 2 Olecko) – 173
9. Martyna Piekielniak (Gimn Kijewo) – 167
10. Klaudia Ćwikowska (Gimn 2 Olecko) – 167
11. Donata Żelvyte (Kybartai – Litwa) – 165
12. Kamile Mackeviciute (Kybartai – Litwa) – 164
13. Klaudia Zubowicz (ZS Gimn 1 Olecko) – 162
14. Migle Cuobyte (Kazlu Ruda – Litwa) – 162
15. Jovi Labutyte (Kazlu Ruda – Litwa) – 152
16. Brygita Mackieviciute (Kazlu Ruda – Litwa) – 149
17. Karolina Jablonskyte (Kybartai – Litwa) – 140
18. Asta Bendziute (Kazlu Ruda – Litwa) – 132
19. Viktoria Bendoraviciute (Kybartai – Litwa) – 100
20. Egle Krisciunaite (Kybartai – Litwa) – 89
21. Magdalena Pazdyga (Gimna Judziki ) – –
Skok w dal z miejsca chłopców
1. Patryk Stasiak (ZS Gimn 1 Olecko) – 239cm
2. Edvinas Arciskevicius (Kazlu Ruda – Litwa) – 238
3. Aivaras Kapacinskas (Kybartai – Litwa) – 225
4. Karol Jasiński (Gimn 2 Olecko) – 224
5. Deividas Bosas (Kazlu Ruda – Litwa) – 223
6. Jan Jeleniewicz (Gimn 2 Olecko) – 217
7. Arminas Zinkevicius (KazluRuda – Litwa) – 213
8. Grzegorz Domoradzki (Gimn 2 Olecko) – 210
9. Marijus Bielskus (Kazlu Ruda – Litwa) – 209
10. Maciej Nikielec (ZS Gimn 1 Olecko) – 201
11. Nedas Labutis (Kazlu Ruda – Litwa) – 200
12. Lukas Dumbliauskas (Kybartai – Litwa) – 200
13. Sebastian Selwocki (ZS Gimn1 Olecko) – 198
14. Jonas Jasulevicius (Vilkaviskis – Litwa) – 198
15. Lukas Stankevicius (Kazlu Ruda – Litwa) – 196
16. Jakub Murzyn (Gimn Kijewo) – 192
17. Ignas Kailius (Alvitas – Litwa) – 190
18. Ignas Kerusauskas (Kybartai – Litwa) – 190
19. Mateusz Laszkowski (Gimn Babki Oleckie) – 190
20. Sebastian Jarzębowicz (ZS Gimn 1 Olecko) – 190
21. Paulius Liorancas (Kybertai – Litwa) – 185
22. Szymon Zagrodzki (Gimn 2 Olecko) – 184
23. Dominik Sobczak (Gimn 2 Olecko) – 183
24. Jakub Gabruś (Gimn 2 Olecko) – 173
25. Damian Krynicki (Gimn Babki Oleckie) – 165
26. Linas Buragas (Kazlu Ruda – Litwa) – 153
27. Szymon Sojko (Gimn Babki Oleckie) – 146
28. Aurimas Pilauskas (Kazlu Ruda – Litwa) – –
29. Deivydas Raulynitis (Vilkaviskis – Litwa) – –
30. Evaldas Anisimavicius (Kybartai – Litwa) – –
31. Maciej Budzyński (Gimn 2 Olecko) – –
Rzut piłką lekarską w tył przez głowę (4 kg)
1. Agnieszka Domoracka (ZS Gimn 1 Olecko) – 630
2. Łuszczyńska Joanna (ZS Gimn 1 Olecko) – 570
3. Dominika Omilian (Gimn2 Olecko) – 550
4. Viktorija Lupeikyte (Mariampole – Litwa) – 550
5. Katarzyna Luty (ZS Gimn 1 Olecko) – 530
6. Paulina Kamińska (Gimn 2 Olecko) – 470
7. Weronika Skorupska (ZS Gimn 1 Olecko) – 470
8. Weronika Drobiszewska (Gimn 2 Olecko) – 460
9. Julia Omilian (ZS Gimn 1 Olecko) – 460
10. Julia Kamińska (Gimn 2 Olecko) – 450
11. Goda Sorokaite (Kybartai – Litwa) – 440
12. Pazoliga Magdalena (Gimn Judziki) – 433
13. Greta Mażeikaite (Kybartai – Litwa) – 420
14. Gabriela Bagan (ZS Gimn 1 Olecko) – 420
15. Aleksandra Karaś (ZS Gimn 1 Olecko) – 400
16. Skaiste Navickaite (Kybartai – Litwa) – 400
17. Natalia Normanowicz (ZS Gimn 1 Olecko) – 370
Rzut piłką lekarską w tył przez głowę (5 kg)
1. Marcin Iwanowski (Gimn 2 Olecko) – 900 cm
2. Simonas Batvinas (Mariampole – Litwa) – 900
3. Sebastian Truchel (Gimn Kijewo) – 800
4. Mantas Żemaitis (Kybartai – Litwa) – 770
5. Kacper Truchel (Gimn Kijewo) – 750
6. Michał Rutkowski (Gimn 2 Olecko) – 710
7. Deividas Raminvistis (Kybartai – Litwa) – 700
8. Paweł Matwiejczyk (Gimn 2 Olecko) – 680
9. Sebastian Sawicki (ZS Gimn 1 Olecko) – 650
10. Przemysław Piekarski (ZS Gimn 1 Olecko) – 630
11. Marcel Ciechanowski (Gimn 2 Olecko) – 610
12. Jakub Nowakowski (Gimn 2 Olecko) – 600
13. Kacper Korotko (Gimn Judziki) – 600
14. Szymon Sojko (Gimn Babki Oleckie) – 600
15. Filip Kosiński (Gimn 2 Olecko) – 590
16. Jakub Majewski (Gimn 2 Olecko) – 550
17. Gintautas Stalioraitis (Kazlu Ruda – Litwa) – 540
18. Rokas Laukaitis (Kybartai – Litwa) – 510
19. Adamas Vieraitis (Kybartai – Litwa) – 500
20. Mikołaj Wiśniewski (Gimn 2 Olecko) – 440
21. Skrimantas Guobis (Kazlu Ruda – Litwa) – 420
22. Piotr Zubrycki (Gimn 2 Olecko) – 410
23. Dorian Sadkowski (Gimn Babki Oleckie) – 370
24. Dominykas Ryckis (Kybartai – Litwa) – 360
25. Tadas Rackauskas (Kybertai – Litwa) – 360
Foto dzięki uprzejmości MOSiR w Olecku