Warmia i Mazury Pływają wyniki, lista sponsorów i kolejne terminy
W minioną sobotę 3 października 2015 r. odbyły się pierwsze w sezonie 2015/2016 zawody z cyklu Warmia i Mazury Pływają. Tym razem w Hali Lega pojawiło się 89 zawodniczek i zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Poniżej prezentujemy listę uczestników i ich wyniki. Tegoroczna edycja cieszy się sporym zainteresowaniem nie tylko amatorów pływaków, ale co warte podkreślenia także sponsorów o czym możecie się przekonać poniżej.
Patronat regionalny na cykle objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustaw Marek Brzezin. Patronat lokalny – Burmistrz Olecka – Wacław Olszewski.
Kolejne zawody odbędą się:
3.10.2015,
7.11.2015,
5.12.2015,
9.01.2016,
13.02.2016,
5.03.2016,
2.04.2016,
7.05.2016
Finał odbędzie się 04. czerwca 2016 w Olsztynie.
Kategoria Panie 1-6 lat dystans 15 m
1Amelia Gajewska 00:17:33
2Martyna Kaszkiel 00:18:86
3Zosia Łapucka 00:22:44
4Magdalena Okońska 00:24:36
5Lidia Panuszko 00:29:86
6Lena Czaplejewicz 00:31:54
Kategoria Panowie 1-6 lat dystans 15 m
-
Kuba Wieloch 00:25:16
-
Łukasz Wiński 00:31:36
Kategoria Panie 7-9 lat dystans 25 m
1Aleksandra Chmielewska 00:17:97
2Anna Kramkowska00:19:33
3Marianna Jeżewska00:20:71
4Dominika Kosakowska00:23:51
5Ada Adamska00:23:55
6Marta Chołod00:23:97
7Nina Radomska00:32:93
8Julia Retel00:33:51
9Karolina Ciszewska00:34:57
10Nina Szyłkiewicz00:36:48
11Zofia Zaborowska00:36:71
12Emilia Szczech00:39:07
13Anna Bagińska00:44:19
Kategoria Panowie 7-9 lat dystans 25 m
1Antoni Witkowski00:17:40
2Kamil GRYKO00:23:66
3Janusz Krajewski00:24:05
4Michał Stankiewicz00:25:19
5Rafał Życzkowski00:26:41
6Patryk Sawicki00:26:42
7Ernest Zagucki00:26:81
8Gabriel Ciszewski01:02:05
Kategoria Panie 10-12 lat dystans 25 m
1Natalia Hatalska00:16:07
2Maja Lenkiewicz00:16:22
3Gabriela Biszewska00:17:76
4Rebeka Kasprzak00:18:43
5Ewa Łapucka00:18:66
6Aleksandra Rudzińska00:19:63
7Oliwia Jarosz00:20:92
8Daria Dźwilewska00:21:99
9Aleksandra Molas00:22:27
10Amelia Ropel00:24:14
11Daria Machnacz00:24:87
12Aleksandra Plaga00:26:95
13Dominika Stasiak00:27:39
14Julia Murawska00:27:66
15Karina Leonarczyk00:30:05
16Julia Żukowska00:31:20
17Paulina Ulińska00:31:29
18Karolina Kopycka00:33:55
19Natalia Chołod00:34:19
20Laura Zyskowska00:44:47
21Wiktoria Jankowska 00:47:08
Kategoria Panowie 10-12 lat dystans 25 m
1dawid mitin00:15:47
2Filip szmyt00:17:31
3Wiktor Żenda00:17:89
4Tomasz Kaszkiel00:18:94
5Kamil Maliczarek00:20:51
6Igor Wieloch00:21:09
7Daniel Bogdan00:22:27
8Paweł Kaczor00:23:33
9Hubert Waluś00:24:95
10Eryk Czaplejewicz 00:25:75
11 Oskar Olszewski 00:27:39
12 Kacper Tylman 00:32:20
13Jakub Orchowski00:38:75
Kategoria Panie 13-14 lat dystans 50 m
1Aleksandra Kaszkiel00:32:25
2Wiktoria Płazińska00:34:00
3Julia Łapucka00:37:58
4Aleksandra Dźwilewska 00:38:25
Kategoria Panowie 13-14 lat dystans 50 m
1Błażej Gałkowski00:28:74
2Jakub Milewski00:30:44
3Paweł Masalski00:31:32
4mateusz mitin00:32:25
5Bartosz Biszewski00:32:36
6Nataniel Zaniewski00:33:33
7Krzysztof Kalinowski 00:42:53
8Marcel Makal 00:45:08
Kategoria Panie 15-16 lat dystans 50 m
1Wiktoria Kasprzak00:33:89
2Anna Omilian00:36:94
Kategoria Panowie 15-16 lat dystans 50 m
1Wojciech Hodana00:39:82
2Marcin Nawrocki00:43:37
Kategoria Panie 17-19 lat dystans 50 m
1Marcela Wojciechowska00:36:31
Kategoria Panowie 17-19 lat dystans 50 m
1Mateusz Biszewski00:30:12
Kategoria Panie 30-39 lat dystans 50 m
1Wioletta Czaplejewicz01:08:98
Kategoria Panowie 30-39 lat dystans 50 m
1Tomasz Wieloch00:43:32
Kategoria Panie 40-49 lat dystans 50 m
1Joanna Kaszkiel00:59:10
Kategoria Panowie 40-49 lat dystans 50 m
1jerzy mitin00:34:04
2Adam Łapucki00:34:70
3Jacek Malinowski 00:40:37
Kategoria Panowie 50-59 lat dystans 50 m
1Stanisław Kopycki00:59:17
Kategoria Panowie 60+ lat dystans 50 m
1Ryszard Zabolewicz00:42:79
LISTA SPONSORóW:
Biuro Podróży Sambia
Z.P.U. Prawda
My Center Przemysław Atkielski
G-Soft Paweł Giełazis
Sklep Kasia
Oleckie Centrum Kształcenia Kierowców Jerzy Miliszewski
Esotiq Olecko
Sklepik Rzeczy Ładnych
Sklep Rowerowy Concept
Pink Bowling & Club Suwałki
Kwiaciarnia Irys
Centrum Handlowe Impuls – Teresa i Mirosław Popko
Przedszkole Niepubliczne Kubuś i Przyjaciele – Edyta Karniej
Pizzeria Prive
Pub u Czarnego
Restauracja Astra
Ef – Cafe
Olecka Szkółka Pływania Active Swim
Szkoła Pływania Żabka Iza Osiecka-Żukowska
Kuźnia Formy – Paweł Klimaszyński
The Best – Studio Reklamy
Getin Noble Bank S.A. Olecko