Olecko

04.12.2016 | Zaloguj lub zarejestruj się.

Narciarski weekend

Narciarski weekend

Po raz kolejny zapraszamy was na narty. Po raz kolejny zachęcamy was także byście spróbowali swoich sił w szlachetnej sportowej rywalizacji. Tym bardziej, że w weekend na obu położnych niedaleko Olecka stokach można nieźle poćwiczyć swoje narciarskie umiejętności.

 

W sobotę 25 lutego zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Gołdapi w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, które odbędą się oczywiście w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Piękna Góra Rudziewicz. Jak zwykle rywalizacja odbywać się będzie w podziale na kategorie wiekowe i jak zwykle wszyscy uczestnicy będę uczestniczyć w losowaniu nagród. Zbiórka w biurze zawodów między godziną 9.00 a 9.45. Pierwsi zawodnicy wyruszą na trasę o 10.00. Zachęcamy i do udziału i do dopingowania wszystkich chętnych i odważnych.

 

Jeśli komuś będzie mało sportowych emocji lub z jakichś przyczyn na Piękną Górę w sobotę nie dotrze może skorzystać z oferty WOSiR Szelment. W niedzielę 26 lutego o godzinie 11.00 rozpocznie się tam Slalom gigant o puchar Prezydenta Suwałk. Zasady podobne jak w Gołdapi. Startować mogą zarówno narciarze jak i snowboardziści. Przewidziano 4 kategorie wiekowe – dzieci (do 14 roku życia, coś czujemy, że pryszczatym 13 latkom nie spodoba się nazwa tej kategorii), juniorzy (15-20 lat), seniorzy (21-50 lat) i starsi seniorzy (powyżej 51 lat). Zapisy w biurze zawodów między godz. 10.00 – 11.00. Wpisowe wynosi 20 zł. Rzecz jasna dla uczestników przewidziano nagrody, które będzie można wylosować.

 

Hajże na narty, póki śniegu staje!Autor: redakcja | Dodano: 2012-02-24 14:23:20 | 0 komentarzyKomentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

PRZECZYTAJ TAKŻE

Śnieg jest, czas na narty

Więcej »